Nawozy Mineralne i wapniowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment dostępnych na rynku
wieloskładnikowych nawozów mineralnych producentów krajowych i zagranicznych zawierających azot, fosfor i potas. Stosowane są one w celu zapewnienia odpowiedniego wzrostu i rozwoju roślin, zwiększenia i poprawy jakości plonu. Natomiast nawozy wapniowe i wapniowo-magnezowe poprawiają odczyn Ph gleby, przeciwdziałając zakwaszaniu.

Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży:

ANWIL

Należymy do grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw chemicznych w Polsce. Odgrywamy istotną rolę w Wielkiej Syntezie Chemicznej. Od pół wieku – korzenie naszej działalności sięgają 1966 roku – jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie kujawsko-pomorskim. Przynależność do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN S.A. zapewnia nam stabilność finansową, a współpraca z innymi spółkami Grupy – liczne efekty synergii.

Grupa Azoty

Grupa Azoty będzie wdrażać nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w branży chemicznej

Grupa INCO

GRUPA INCO S.A to znany producent chemii gospodarczej, nawozów ogrodniczych. GRUPA INCO S.A. działa na polskim rynku od 1947 roku. Spółka reprezentuje wyłącznie rodzimy kapitał prywatny. We wszystkich swoich zakładach, zlokalizowanych na terenie całego kraju, zatrudnia ponad 800 osób.

NORDKALK

Wapno jest jedną z głównych części procesu prowadzenia zrównoważonego rolnictwa, zarówno w odniesieniu do hodowli, jak i upraw.

Siarkopol Tarnobrzeg

ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG Sp. z o.o. są firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości nawozów rolniczych, ogrodniczych oraz siarki konfekcjonowanej.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

ul. Kolejowa 4a , 14-220 Kisielice

+48 512 178 373

biuro@afi-rol.pl

Bądźmy w kontakcie

    J743+37 Kisielice